Урочистості з нагоди відзначення 69-ї річниці Великої Перемоги

КиМУ

Ніхто не забутий;
На попіл ніхто не згорів:
Солдатські портрети на вишитих крилах пливуть.
І доки є пам'ять в людей і живуть матері,
Допоки й сини, що спіткнулись об кулі, живуть.

У нелегкий для України час відзначення Дня Перемоги стає особливо символічним, коли збереження мирного неба над нашими головами важливе як ніколи. У ці дні ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов перемогу в нелегкому поєдинку з фашистською Німеччиною.

Вшановуючи пам'ять загиблих у Великій Вітчизняній війні, 7 травня 2014 року студенти та викладачі Київського міжнародного університету взяли участь в урочистому концерті з нагоди відзначення 69-ї річниці Великої Перемоги, проведеному під керівництвом професора кафедри кіно-, телемистецтва Мироненко М.О.

Від імені професорсько-викладацького складу університету з вітальним словом виступив президент КиМУ, професор Хачатурян Х.В., який підкреслив важливість цієї перемоги не лише для України, а й для всього світу, і побажав усім присутнім передусім миру, благополуччя та спокою в серцях.

Упродовж вечора в актовій залі університету звучали воєнні пісні та поезія у виконанні студентів, зворушливий вальс під супровід усім знайомих мелодій змусив згадати, який непростий то був час. Завершальним номером концерту стала пісня Віктора Цоя «Спокойная ночь» у виконанні директора навчальної телестудії КиМУ Глуцької А.І. та студента IV курсу Інституту журналістики Андрія Сокирка.

Історія вчить, що краще поганий мир, ніж хороша війна, а її уроки наш народ має пам’ятати, як ніхто інший. 9 травня назавжди залишиться для нас затьмареним гіркотою втрат і осяяним сонцем звитяги наших воїнів.

КиМУ КиМУ КиМУ
КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ