Святкування Міжнародного дня театру

Починаючи від 1961 року щорічно 27 березня у світі святкується Міжнародний день театру, який традиційно проходить під єдиним девізом «Театр як засіб взаєморозуміння і зміцнення миру між народами». Протягом століть театральне мистецтво не втрачає своєї популярності, а навпаки бурхливо розвивається.

Майбутні актори й режисери театру і кіно, які опановують ази професії в Київському міжнародному університеті, не залишилися осторонь від цієї значної події, відсвяткувавши 27 березня День театру КиМУ-2014.

Свято розпочалось показом під назвою «Казкові тварини», під час якого студенти I курсу спеціальності «Кіно-, телемистецтво» перевтілились у героїв української народної казки «Рукавичка» та казки К. Чуковського «Муха-цокотуха». За словами професора кафедри кіно-, телемистецтва Мироненко М.О., яка керувала підготовкою до Дня театру, перевтілення у тварин для студентів I курсу – складне і водночас важливе завдання, без виконання якого неможливий подальший їх розвиток як акторів та режисерів.

А студенти ІІІ курсу продемонстрували глядачам уривки за мотивами п’єс О. Богаєва «Телефункен» (Марія Хмелюк, Михайло Кравченко, Катерина Волошина (I курс), М. Вішнєка «Пригода ведмедиків панда» (Катерина Мурована, Микита Галай), В. Мейо та М. Еннекера «Моя дружина – брехуха» (Катерина Пламадяло, Ярослав Махлай). Акторам вдалось показати і сентиментальну драму, і легковажну комедію. Глядачі в залі з захопленням спостерігали за перевтіленнями студентів, які досить рідко виступають в амплуа акторів, однак, як майбутні режисери, не можуть не розуміти всю суть акторського мистецтва.

У Міжнародний день театру хочеться побажати всім, чиє життя нерозривно пов’язане з мистецтвом, силою свого таланту будити в людях їх кращі якості, виховувати і вчити глядачів вічних істин добра і краси. Нехай кожен з тих, хто виходить на сцену, буде щасливий і не пізнає розчарувань у своїй професії. Зі святом!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ