Прем'єра спектаклю «Тартюф» у студентському театрі КиМУ

14 листопада 2014 року студенти ІІІ курсу спеціальності «Театральне мистецтво» Київського міжнародного університету (керівник курсу – Кочевенко Ю.В. – заслужений діяч мистецтв України, член Національної спілки театральних діячів України, театральний режисер, доцент) підготували прем’єрний показ комедійної п’єси Ж.-Б. Мольєра «Тартюф».

На прем’єру був запрошений ректорат Університету на чолі з президентом КиМУ проф. Хачатуряном Х.В., викладачі та студенти. Глядачі змогли ще раз впевнитись, що лицемірство, як і 350 років назад, залишається нездоланною вадою суспільства, яке може призвести до трагічних наслідків. Проте у комедійній п’єсі, на відміну від реального життя, все закінчується благополучно.

Ролі виконували:

• Пані Пернель — Катерина Тополюк;
  • Оргон — Володимир Ситник;
  • Ельміра — Маргарита Андреєва, Вероніка Кондратюк;
  • Даміс — Роман Чухач;
  • Маріана — Карина Коломієць;
  • Валер — Артур Проценко;
  • Тартюф — Єгор Шарай;
  • Дорина — Ірина Сопіт, Аліна Бродська;
  • Офіцер – Святослав Журавель.

Талановита гра студентів перевершила усі очікування, за що вони і були нагороджені довгими й бурхливими оплесками. Успіх майбутніх акторів швидко розповсюдився університетом, тож на наступних показах 15, 21 і 28 листопада також був аншлаг. Окрім студентів, були присутні учні Гімназії № 287 та СЗШ № 140 (близько 80 учнів). І серед учнів шкіл п’єса у виконанні студентів мала великий успіх, підтвердженням якому були їхні бурхливі овації й захоплені вигуки «Браво!».

Дякуємо Юрію Владиславовичу і всім наставникам театрального відділення за те, що розкрили талант кожного студента, запалили творчу іскру в їхніх душах. Вітаємо студентів і віримо, що в недалекому майбутньому ми побачимо їх на великих сценах країни або в телевізійних вітчизняних стрічках. Успіхів Вам!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ