Вибори голови Студентського уряду КиМУ

Студентський уряд – це той осередок, який повинен робити студентське життя дійсно повноцінним, адже студентське життя – це не тільки заняття і заліки, але й дуже цікавий період у житті кожного студента, наповнений різноманітними враженнями, знайомствами, морем нових можливостей.

Метою діяльності студентського уряду Київського міжнародного університету, який очолював протягом кількох років Валерій Алексанян, студент спеціальності «Політологія», – це надати можливість кожному зі студентів реалізувати власний інтелектуальний і творчий потенціали, розвивати ініціативу. Як це було зроблено в Університеті, Валерій представив у звіті студентському активу напередодні виборів нового голови, які відбулися 21 травня 2014 року.

Кандидатами на обрання головою Студентського уряду Київського міжнародного університету були:

• Мурга Максим – студент ІII курсу спеціальності «Журналістика»;
  • Шевченко Володимир – студент IIІ курсу спеціальності «Міжнародні відносини».

Максим Мурга і Володимир Шевченко впевнені, що студентське самоврядування потрібне студентству, тому що це практична школа для тих, хто прагне спробувати себе як лідер, керівник, адміністратор. Завдяки студентським ініціативам можна визначати нові напрямки розвитку позанавчальної діяльності, удосконалювати навчальний процес.

Кожен з кандидатів має досвід роботи в студентському самоврядуванні, на рахунку якого активна участь у Євро-2012, проведення спортивних і КВК турнірів, організація цікавих зустрічей із непересічними громадськими діячами, представниками міжнародних організацій, проведення святкових концертів, надання допомоги дітям-сиротам у дитячих будинках, які перебувають під опікою КиМУ, та ін.

Вибори проходили з 10:00 до 18:00, члени незалежної виборчої комісії (НВК) здійснювали контроль за перебігом процесу виборів та підрахунком голосів.

Як показали підрахунки, 69,7% голосів отримав Володимир Шевченко, 30,2% – Максим Мурга.

Вітаємо Володимира з перемогою!
Сподіваємось, що студенти Київського міжнародного університету і надалі підтримуватимуть Студентський уряд, адже кожен повинен бути причетним до змін університету на такий, яким ми хочемо його бачити.
Тож давайте покажемо, на що ми здатні разом!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ