Участь науковців КиМУ в міжнародній конференції (Стокгольм, Швеція)

Одним з основних напрямів діяльності Київського міжнародного університету є розвиток міжнародного співробітництва, підготовка студентів до здійснення професійної діяльності на рівні світових стандартів, забезпечення інтеграції до міжнародної університетської спільноти.

Цьому сприяють залучення до навчального процесу фахівців-іноземців, науковців європейських вузів, реалізація програм стажування студентів за кордоном, участь викладачів університету в міжнародних конференціях, тренінгах, семінарах за кордоном.

2-3 жовтня 2014 р. доцент Хачатурян Тамара Хачатурівна (к.ю.н., завідувач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства) представила свою доповідь «Ставлення до демократії в Україні» на міжнародній конференції у Sodertorn University (Стокгольм, Швеція), організованій Центром досліджень з питань Балтики та Східної Європи, яка буде опублікована в дослідницькому виданні «Світ Балтики» (The journal Baltic Worlds). Конференція була присвячена питанню становлення демократії та демократичних цінностей у посткомуністичній Європі. До участі були залучені науковці з 20 європейських країн (Швеція, Угорщина, Нідерланди, Австрія, Румунія, Чорногорія, Хорватія та ін.). Робочою мовою конференції була англійська.

Додаткова інформація:
2012-2014 рр. – професори Київського міжнародного університету, члени-кореспонденти міжнародних академій Хачатурян Х.В., Зикун Н.І., Безручко О.В. взяли участь у міжнародних конференціях у Москві (Росія), Кордоба (Іспанія);

2013-2014 н.р. - успішно реалізовувався проект «Міжнародний лектор», у межах якого науковці європейських вузів прочитали курси лекцій студентам університету (лекції читалися тільки англійською мовою):

• професор Сілезького політехнічного університету (Польща) пані Олександра Синовець – з питань соціальної комунікації та реклами (слухачі – студенти спеціальності «Журналістика»);
  • професор Дюссельдорфського університету (Німеччина) Рікардо Менгхі – з питань світової економіки (слухачі – студенти економічних спеціальностей);
  • доктор Герберт Арлт, професор Віденського університету, директор Інституту австрійських та інтернаціональних літературних процесів (Австрія) - лекція на тему «Урбанізація та глобалізація насилля в інформаційному просторі», присвяченої життю й творчості Юрія Зойфера – письменника, який народився і виріс в Україні, ставши, однак, символом не української, а австрійської журналістики (слухачі – студенти спеціальностей «Журналістика», «Кіно-, телемистецтво»).

24.05.2014 р.6-годинний скайп-тренінг Олени Черепанової, доктора психології Кембриджського коледжу та Массачусетської школи професійної психології (США) – у межах глобальної програми «Лікарі без кордонів» (слухачі – студенти спеціальності «Психологія»).