Угода про співпрацю між КиМУ та Центрально-Європейським університетом м. Скаліца, Словаччина

11 вересня 2014 року в Київському міжнародному університеті відбулась зустріч віце-президента професора Шумигори Л.І., ректора професора Самотокіна Б.Б. з ректором Центрально-Європейського університету в місті Скаліца (Словаччина) професором Ф.Г. Ващуком. У зустрічі взяли участь також ректор Переяслав-Хмельницького педагогічного університету ім. Г.Сковороди, професор Коцур В.П.

Результатом зустрічі стало підписання Договору по співпраці у галузі освіти та науки, реалізації спільної програми подвійних дипломів між Київським міжнародним університетом та Центрально-Європейським університетом м. Скаліца. Співпраця передбачає спільну участь в міжнародних академічних програмах, програмах обміну студентами з метою навчання, стажування, виробничої практики, а також обмін науковцями, проведення спільних навчальних та наукових досліджень і заходів. Відповідно до угоди сторони погодили і підписали рекомендовані спільні навчальні плани бакалаврських програм з шести пріоритетних спеціальностей: міжнародні відносини, міжнародні відносини та право, міжнародні відносини та туризм, менеджмент раціонального природокористування, міжнародні відносини та інформація, міжнародні відносини та економіка.

Реалізація даної угоди, отримання подвійного диплому (проходження практики на закордонних підприємствах, залучення іноземних викладачів з університету-партнера для викладання окремих дисциплін та читання спецкурсів за фахом) сприятиме активізації процесу інтегрування студентів та викладачів Київського міжнародного університету в міжнародний освітній простір.

КиМУ КиМУ