Перемога студентів КиМУ у фестивалі «Золота осінь Славутича-2014»

Чотири дні найяскравіших емоцій і неповторних вражень подарував учасникам XXI Міжнародний фестиваль дитячої демократії, телебачення, преси та творчості «Золота осінь Славутича-2014», який пройшов 26–29 вересня 2014 року. Фестиваль, який уже 21 рік поспіль не дає сумувати жодному зі своїх конкурсантів, цього року згуртував учасників під гаслом «За єдину Україну! За єдиний Славутич!».

Понад тисяча учасників з України, Білорусі та Польщі взяли участь у конкурсних, творчих і спортивних заходах. Серед них традиційно були і студенти Київського міжнародного університету.

Програма фестивалю, який проводиться під патронатом Славутицької міської ради та особисто мера міста Володимира Удовиченка, передбачала не лише змагання конкурсантів у чотирьох номінаціях (фото, телебачення, преса, інтернет-проект), але й проведення майстер-класів із відомими українськими журналістами, фахівцями місцевого самоврядування, молодіжних дискусійних платформ, шоу-програми для молоді «Міс золота Осінь», культурних і спортивних заходів, а також конкурсу-гри серед самоврядних шкільних організацій і студентської молоді «Як стати мером».

Команда Інституту журналістики КиМУ (Алім Абдулхаіров (III курс), Андрій Кальченко (III курс), Валерія Костюк (III курс), Анна Григор'єва (I курс), Сергій Кущ (I курс), Денис Фомін (I курс), яка протягом чотирьох днів змагалася за право вважатися найкращою в молодіжній журналістиці, таки довела високий рівень підготовки, оригінальності та креативу.

Наші студенти повернулись до Києва не з порожніми руками:

• IV місце (номінація «Преса») – газета «Post Scriptum+» (КиМУ);
  • спецприз «За краще інтерв’ю» (номінація «Преса») – Денис Фомін;
  • II місце (номінація «Телебачення») – команда КиМУ «Fire-play»;
  • спецприз «За цікаву та креативну подачу матеріалу» – команда КиМУ «Fire-play»;
  • диплом лауреата фестивалю (номінація «Телебачення») – Кальченко Андрій;
  • диплом лауреата фестивалю (номінація «Преса») – Кущ Сергій;
  • диплом лауреата фестивалю (номінація «Телебачення») – Костюк Валерія;
  • диплом лауреата фестивалю (номінації «Преса», «Телебачення») – Григор’єва Анна.

Особливу подяку від міського голови Володимира Удовиченка за особистий внесок і підтримку фестивалю отримав професор Інституту журналістики КиМУ, член журі фестивалю, заслужений журналіст України Тур’ян О.В.

Вітаємо переможців та учасників XXI Міжнародного фестивалю дитячої демократії, телебачення, преси та творчості «Золота осінь Славутича-2014»!
Віримо, що участь у фестивалі стане для вас потужним стимулом до вдосконалення та водночас джерелом натхнення для подальших творчих звершень!

КиМУ