Презентація творчих спеціальностей у межах програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті»

Програма «Школа-КиМУ: партнери в освіті», яка вже понад 10 років сприяє налагодженню тісної співпраці університету зі школами, покликана не просто допомогти старшокласникам у виборі майбутньої професії, а й підвищити їх інтелектуальний і культурний рівень.

Так, у межах цієї програми 7 березня 2014 року представники КиМУ завітали до СЗШ №50 Святошинського району м. Києва (директор – Ліщишин В.М.). Зустріч, яка відбулась напередодні свята 8 Березня, була присвячена специфіці підготовки фахівців з творчих спеціальностей в КиМУ.

Проректор з питань довузівської підготовки, професор Рудаківська С.В. представила напрями підготовки в університеті та Коледжі КиМУ, а також запросила до участі в XIV Всеукраїнській універсіаді та олімпіаді, які проводить КиМУ 15 та 22 березня відповідно. 22 березня відбудеться також і пробний творчий конкурс для абітурієнтів, які вступають саме на творчі спеціальності.

Директор Інституту телебачення, кіно і театру, заслужена артистка України, професор Ільїна Н.О. особливу увагу звернула на «Театральне мистецтво», «Кіно-, телемистецтво» та «Журналістику». За словами Ніни Олександрівни, професія актора тільки на перший погляд здається легкою, а насправді вимагає ретельної підготовки, роботи під керівництвом досвідчених майстрів, як це відбувається на театральному відділенні КиМУ.

Результати такої роботи й продемонстрували студенти-театрали II курсу (майстерня заслуженого діяча мистецтв України Кочевенка Ю.В.). Уривки з творів П. Мирного, А. Чехова, І. Рябокляча, Н. Теффі у виконанні Ірини Сопіт, Альони Агапієвої, Володимира Ситника, Катерини Тополюк, Єгора Шарая, Аліни Бродської, Романа Чухача, Карини Коломієць і Вероніки Кондратюк викликали хвилю овацій та захвату в дітей, які в стінах рідної школи змогли доторкнутись до захоплюючого світу театру.

Дякуючи гостям за цікаву зустріч, директор СЗШ №50 Володимир Миколайович підкреслив важливість подібної співпраці для майбутніх студентів, які вже зараз мають робити професійний вибір.

Тож запрошуємо на навчання до Київського міжнародного університету!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ