Участь КиМУ в мистецькому заході СШ №197 ім. Д. Луценка

9 березня 2014 року виповнюється 200 років від дня народження видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка. З цієї нагоди в Святошинському районі міста Києва запланована ціла низка урочистих заходів, один з яких відбувся 14 лютого 2014 року в спеціалізованій школі №197 ім. Д. Луценка.

СШ №197 – багаторічний партнер Київського міжнародного університету, активний учасник програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті» – виступила організатором мистецького заходу «Нема епохи для поетів, та є поети для епох», у межах якого відбувся урочистий концерт, флешмоб і художня виставка робіт юних художників «Абетка за творами Кобзаря».

За словами директора школи Куцої Світлани Василівни, такі заходи покликані не лише виховувати у дітей прагнення бути справжніми українцями, а й сприяти розквіту національної культури.

Голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Бондар Юрій Іванович привітав усіх присутніх з нагоди свята та вручив керівництву школи ювілейне видання Кобзаря, відмітивши актуальність шевченкових творів і нині.  Зі словами вітання виступив і Корбецький М.Б., радник голови Святошинської РДА з питань освіти.

Почесними гостями заходу також були Луценко Т.І. – дружина поета-пісняра Дмитра Луценка, ім’я якого носить школа, а також його син Луценко С.Д.

Упродовж концерту звучали віршовані твори учнів школи, присвячені творчості Т. Шевченка, і, звичайно, вірші самого поета, зокрема й перекладені іноземними мовами.

Урочистий захід висвітлювали журналісти Всеукраїнської газети «Post Scriptum +», програм «Студентський квиток» і «Свіжий погляд» КиМУ.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ