Участь науковців КиМУ в круглому столі Інституту законодавства ВРУ

14 жовтня 2014 року науковці Київського міжнародного університету взяли участь у роботі круглого столу на тему «Права людини в контексті ситуації на Сході України та тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим», який був організований Інститутом законодавства Верховної Ради України спільно з Асоціацією українських правників і благодійним Фондом «Співчуття». Метою круглого столу було залучення юристів, як вчених, так і практиків, до наукової дискусії щодо правового статусу осіб, які вимушені залишити місця проживання внаслідок окупації Республіки Крим, захисту прав окремих категорій населення, пов’язаних із проведенням антитерористичної операції (АТО).

На пленарному засіданні зі вступним словом виступили: д.ю.н., професор, член-кореспондент НАНУ, директор Інституту законодавства ВРУ Копиленко О.Л.; президент Фонду волонтерів України Нагорний Т.О.; письменник, засновник Благодійного фонду «Співчуття» Горбанський О.Б.

У доповідях науковців Київського міжнародного університету, з якими вони виступили на круглому столі, знайшли відображення такі теми:

• Данченко Т.В. (к.ю.н., професор, проректор з навчально-виховної роботи, завідувач кафедри кримінального права та процесу) – «До питання приєднання України до Римського Статуту Міжнародного Кримінального суду в контексті останніх подій»;
  • Хачатурян Т.Х. – (к.ю.н., доцент, завідувач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства) – «Деякі проблемні питання щодо кваліфікації подій на Сході України (АТО чи війна?)»;
  • Юрченко С.М. – (доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства) – «Особливості надання банківських послуг на території тимчасово окупованої АРК та в районі АТО»;
  • Мірошниченко О.П. – (доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства) – «Екологічні наслідки збройного конфлікту на Сході України та шляхи їх подолання: правові аспекти».

Матеріали круглого столу будуть опубліковані в електронному збірнику наукових робіт «Правові системи».

КиМУ КиМУ