Профорієнтаційне тестування в межах програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті»

Вибір майбутньої професії для абітурієнта – непросте завдання, нині важко зорієнтуватись у великому розмаїтті спеціальностей, оволодіння якими пропонують вищі навчальні заклади. Перед старшокласниками постають питання: який фах обрати, на якому вузі зупинити власний вибір, хто може дати компетентну пораду щодо вступу.

Центр довузівської підготовки КиМУ (керівник – професор Рудаківська С.В.) спільно з кафедрою психології та соціології (завідувач – професор Абрамян Н.Д.) з цього навчального року започаткував новий вид співпраці зі школами в межах програми «Школа – КиМУ: партнери в освіті» – профорієнтаційне тестування, метою якого є надання профорієнтаційної підтримки в процесі вибору профілю навчання, визначення сфери майбутньої діяльності відповідно до здібностей і вподобань учнів з урахуванням вимог ринку праці. Пропозиція університету виявилася настільки актуальною, що профорієнтаційне тестування проводилось у кілька етапів, участь у яких взяли:

• 3 жовтня – учні СШ № 197 ім. Д. Луценка, СШ № 317, СЗШ № 288 (Святошинський район).
  • 10 жовтня – СЗШ № 35, Ліцею «ЕКО» № 198, СЗШ № 297 (Святошинський район); СШ № 189, СЗШ № 259, Економіко-правового ліцею (Деснянський район); Гімназії № 267 (Дарницький район).

Відгукнулася на пропозицію проведення профорієнтаційного тестування середня загальноосвітня школа № 55 Святошинського району (директор – Кононенко Анатолій Миколайович). Заступник директора з навчально-виховної роботи Ющенко Тетяна Михайлівна запросила представників КиМУ для проведення тестування у випускних класах 9 жовтня. Перед тестуванням учні 9-х, 11-х класів отримали повну інформації щодо умов вступу, структури університету, з якими їх ознайомила Рудаківська С.В. А Абрамян Н.Д. зробила акцент на спеціальностях «Психологія» й «Політологія» і запросила взяти участь в інтелектуальній грі «Майбутній психолог і політолог».

Усього в тестуванні взяли участь близько 100 старшокласників.

Шановні абітурієнти! Проведення профорієнтаційного тестування триває, найближчі тури будуть проведені 24 жовтня та 7 листопада о 16:00. Впевнені, що профорієнтаційне тестування допоможе Вам свідомо і впевнено підійти до вибору майбутньої професії, яка дозволить плідно самореалізуватися в майбутньому і побудувати успішну кар’єру.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ