Профорієнтаційна зустріч у межах програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті»

У межах програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті» 5 лютого 2014 року старшокласники СЗШ №227 м. Києва мали змогу ознайомитись із напрямами підготовки Київського міжнародного університету  під час профорієнтаційної зустрічі, що відбулась у приміщенні Державної бібліотеки України для юнацтва Голосіївського району міста Києва.

На початку зустрічі проректор з питань довузівської підготовки, професор Рудаківська С.В. ознайомила присутніх з інститутами та факультетами КиМУ, звернула увагу на особливості навчання та пріоритети університету, який у наступному навчальному році святкуватиме своє 20-річчя.  Після комп’ютерної презентації КиМУ Світлана Вікторівна запросила учнів до участі в XIV Всеукраїнській «Універсіаді» та XIV Всеукраїнській олімпіаді з базових дисциплін.

Головний акцент під час зустрічі був зроблений на творчій діяльності заслуженої артистки України, директора Гільдії кіноакторів України Ніни Олександрівни Ільїної, яка вже шостий рік поспіль очолює Інститут телебачення, кіно і театру, що готує фахівців зі спеціальностей «Кіно-, телемистецтво» і «Театральне мистецтво».

Ніна Олександрівна з власного досвіду розповіла учням про особливості підготовки режисерів, операторів, дикторів і ведучих телепрограм, акторів театру та кіно в КиМУ, звернувши особливу увагу на творчі майстерні таких знаних майстрів-режисерів, як Кочевенко Ю.В., Лимар Л.Д., актор Роєнко О.О., композитор Бистряков В.Ю. та університетський студентський театр «Ковчег»: «…Тут кожен студент перебуває під пильною увагою досвідченого майстра, саме тому це вимагає від майбутніх акторів ще більшої віддачі…»

Високий рівень професійної підготовки акторів на театральному відділенні КиМУ підтвердили й студенти II курсу Володимир Ситник, Єгор Шарай, Катерина Тополюк, Вероніка Кондратюк і Каріна Коломієць, які продемонстрували уривки з п’єс А.П. Чехова «Чайка» та «Пропащее дело», а також Н.О. Теффі «1 апреля».

За словами завідувача відділу мистецтв бібліотеки Аліни Вікторівни Острової, подібні зустрічі дуже корисні для старшокласників, які здебільшого ще не визначилися з майбутньою професією і подякувала гостям з університету за чудову презентацію творчих спеціальностей.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ