Студенти театрального відділення на кіностудії «VICTORIA Film Studios»

27 жовтня 2014 року студенти III-IV курсів спеціальності «Театральне мистецтво» за ініціативою директора Інституту телебачення, кіно і театру КиМУ, заслуженої артистки України Ільїної Н.О. відвідали кіностудію «VICTORIA Film Studios» – одну з найбільших кіностудій країни, яка є частиною Компанії Pro-TV (генеральний продюсер – кінорежисер Віктор Миколайович Приходько). За останні роки телекомпанією було вироблено низку телесеріалів для українських і російських телеканалів, серед яких «Повернення Мухтара – 2, 3», «П’ять хвилин до метро», «За все тобі вдячна», «Відьомська любов» та інші.

Ознайомчу екскурсію для студентів провів заступник генерального продюсера Микола Михайлович Шатний. Студенти побачили вишукані гримерні кімнати, 3 великих знімальних павільйони (серед яких і той, де ММЦ СТБ знімав програму «Один за всіх»), масштабні натуральні майданчики «Тюрма», «Ставок», «Річка», «Поле», «Село». На останньому майданчику якраз проходили зйомки нового 20-серійного фільму «Відьма», і студенти мали нагоду поспостерігати за процесом зйомки; познайомитися з режисером картини Батою Недічем, оператором Віталієм Запорожченком, художником Олександром Тетеріним; пересвідчитися, наскільки сучасну апаратуру й техніку використовує знімальна група.

Також студенти мали нагоду залишити свої анкети і фото для бази даних акторів Компанії Pro-TV з метою їхнього подальшого залучення до зйомок у фільмах.

Майбутні актори театру і кіно залишилися дуже задоволені знайомством із потужною кіностудією, яка вразила їх своїми масштабами, неповторним колоритом, сучасною матеріально-технічною базою. Сподіваємось, що в недалекому майбутньому ми побачимо найталановитіших студентів КиМУ у фільмах Компанії Pro-TV.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ