Урочиста посвята першокурсників

30 серпня 2014 року в актовій залі Київського міжнародного університету панувала святкова атмосфера – ювілейна 20-а церемонія посвяти першокурсників у студенти та святкування початку нового навчального року зібрали першокурсників Університету, Коледжу та учнів Ліцею в дружньому колі.

Цей день запам’ятається студентам ласкавим теплим сонцем, усмішками батьків та нових друзів-одногрупників, щирими побажаннями президента Університету, професора Хачатуряна Х.В., ведучої церемонії, проректора з навчально-виховної роботи, професора Данченко Т.В., членів ректорату. З благословенням на успішне навчання до першокурсників звернувся почесний гість церемонії протоієрей Віталій Клос – проректор Київської православної богословської академії.

За багаторічною традицією студенти старших курсів передали першокурсникам Чхапелія Лоліті (спеціальність «Міжнародне право») і Давиденку Ярославу (I курс Коледжу, спеціальність «Туристичне обслуговування») символічні ключ до знань та студентський квиток. Від імені студентської родини КиМУ з промовою виступив голова Студентського уряду, студент Інституту міжнародних відносин Володимир Шевченко, запросивши нових студентів до активної участі в студентському самоврядуванні та творчому житті Університету та Коледжу.

І саме талановиті старшокурсники КиМУ продовжили урочисту церемонію, вдало доповнивши її творчими номерами.

Після офіційної частини свята першокурсники отримали документ їхньої належності до студентської родини Київського міжнародного університету — студентські квитки. Студенти вже сформованих груп розійшлися знайомитись із майбутніми одногрупниками, керівництвом інститутів і факультетів, кураторами, отримати розклад занять.

Ще раз вітаємо вас, першокурсники, зі вступом до лав світового студентства і бажаємо, щоб ви стали фахівцями нової української генерації, з високим рівнем культури і освіти, патріотизмом і національною гідністю! Нехай ваші студентські роки будуть наповнені цікавими подіями і успіхами на шляху, який ви обрали.
Наші сердечні вітання професорсько-викладацькому складу Київського міжнародного університету, Коледжу та Ліцею з початком навчального року!

КиМУ КиМУ
КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ