Флешмоб студентів КиМУ до Дня миру

Мир – як здоров’я і повітря: поки їх удосталь, про них не замислюєшся. Донедавна для нашого народу мир був повсякденною реальністю. Хто міг подумати, що може бути інакше, що в життя миролюбної України ввійде війна? Нині, як ніколи, відчуваємо в мирі потребу. Мир, безпека, стабільність – ось що найважливіше.

Тому, усвідомлюючи себе частинкою великого українського народу, студенти Київського міжнародного університету долучилися до світового відзначення Міжнародного дня миру, який святкується цього року 21 вересня.

З цієї нагоди напередодні свята – 19 вересня 2014 року в університеті пройшов флешмоб під лозунгом «Україні – мир! Твори і дій заради миру!». Захід пройшов на подвір'ї, перед входом до університету.

Під звуки популярних пісень «Сонце нам сяє» та «Перлина Україна» студенти танцювали, передаючи дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, проходячи серйозні випробування, продовжує залишатись незалежною та самодостатньою. Дійство закінчилося скандуванням: «Слава Україні! Героям Слава!».

Упевнені, що проведений флешмоб надихнув усіх – студентів, викладачів замислитися над тим, якою може бути роль і власний внесок кожного у справу миру, дав змогу продемонструвати прагнення до єдності та миру в Україні.

Довідка:
Міжнародний день миру був заснований 1981 року резолюцією Генеральної Асамблеї ООН, уперше відзначався у вересні 1982 року. 2001 року Генеральна Асамблея одностайно прийняла резолюцію, якою 21 вересня був встановлений як щорічний день ненасильства і припинення вогню. ООН запрошує всі країни і народи дотримуватися припинення воєнних дій упродовж дня, проводити заходи щодо підвищення обізнаності громадськості з питань, пов'язаних з миром.
У зверненні до народів світу з нагоди встановлення дня Миру з трибуни ООН лунали слова: «Кожна людина, яка постраждала внаслідок конфлікту, – це наше фіаско та нагадування про те, як багато ще ми маємо зробити… І нехай кожен з нас пообіцяє зробити більше – у тій сфері, де він спроможний щось змінити власними силами, - заради встановлення міцного миру».

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ