Літературно-музичний вечір «Палата 1117»

Події в Україні за останні півроку тримають у напрузі весь цивілізований світ, змушують шукати причини, які призвели до масштабного протистояння народу і влади, і шляхи конструктивних змін в управлінні державою.

Студентська молодь першою повстала проти свавілля і несправедливості, даючи поштовх до відродження національної ідентичності і свідомості, пробудженню щирого і непохитного патріотизму.

Cтудент IV курсу Інституту журналістики КиМУ Максим Велущак теж висловив власне ставлення до подій, виступивши автором сценарію літературно-музичного проекту «Палата 1117», який відбувся 11 квітня 2014 року. Студенти Інституту журналістики та Інституту телебачення, кіно і театру під керівництвом викладача кафедри української і світової культури та літератур Глуцької А.І. продемонстрували іронічне бачення політичної ситуації в Україні, висміюючи лицемірство, самовдоволення, нахабство та брехню політиків. Дійство відбувалося в умовному підвалі, лідери якого прагнули дістатися до заповітної юшки з голів півнів. При цьому «пропагандистські» виступи чергувались із сучасними піснями-хітами патріотичного характеру. Глядачі пройнялися глибиною ідеї постановки, щирістю гри й непохитною громадською позицією учасників, активно й емоційно підспівуючи виконавцям.

Дивлячись на активну громадську позицію теперішніх студентів, з’являється надія, що молоде покоління врахує недоліки попередників, викорінить усі недоліки і буде здатне розбудувати сильну і незалежну країну.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ