Зустріч із народним депутатом ВР України Л. Оробець

22 квітня 2014 року народний депутат ВР України, кандидат у мери м. Києва Леся Оробець зустрілась зі студентами, викладачами Київського міжнародного університету. Перед початком зустрічі гостя мала бесіду з президентом Університету, професором Хачатуряном Х.В.

Модератор заходу – проректор з навчально-виховної роботи КиМУ – професор Данченко Т.В.

Формат зустрічі передбачав аналіз політичної ситуації в Україні, інформацію щодо спілкування віце-президента США Джо Байдена з народними депутатами, у якій годину тому Леся Юріївна брала участь, ознайомлення присутніх з її програмою як кандидата на посаду мера м. Києва.

Зустріч в основному проходила у формі діалогу, дискусій. Студенти та викладачі схвально зустріли мету її передвиборчої програми – «...побудувати нову Україну, почавши з Києва, ту Україну, яку ми разом вимріяли і вибороли», її готовність розпочати реформи, які не будуть вимагати значних вкладень, а навпаки, будуть спрямовані на економію бюджетних коштів і створення довіри між громадянами і владою, проведення різнобічного аудиту: управлінського, технічного, майнового, фінансового та юридичного, організація бездоганного сервісу для населення (за прикладом Грузії), контроль за витратами бюджетних коштів. Зустрічаючись із киянами, кандидат у мери Києва зазначила, що вона намагається врахувати всі побажання киян у передвиборчій програмі, оскільки розглядає її не як «Програму Лесі Оробець», а як «Програму Києва» і спосіб перетворення Києва в європейську столицю.

Звертаючись до студентів, Леся Юріївна поставила низку запитань, обговорення яких перейшло в жваву дискусію:

• Якою б Ви хотіли бачити владу?
  • Чи є в залі ті, хто думає, що держава їм нічого не винна?
  • Що повинно робитись на державному рівні, щоб молодь не від’їжджала за кордон, а здобувши освіту в Європі, поверталась працювати до України?
  • Що потрібно зробити, щоб вибудувати державу, яка б нас поважала?
  • Яка, на Ваш погляд, причина втрати Криму? та ін.

У свою чергу, студентів цікавили питання її перших дій на посаді мера, щодо підвищення тарифів на комунальні послуги, проїзду в міському транспорті, програм державної допомоги у працевлаштуванні випускникам вишів та ін. Усього в дискусії взяли участь понад 20 студентів і 3 викладачі. Думку всіх присутніх щодо сьогодення та майбутнього України, недопустимість втручання Росії у внутрішні справи нашої країни висловив заступник директора коледжу КиМУ, доцент кафедри міжнародних економічних відносин Шафранський А.В.:

Не заважайте, коли ми (народ) хочемо розвиватись.
Не відбирайте, коли ми хочемо щось мати.
Не вбивайте, коли ми воліємо жити.
Не діліть, коли ми хочемо бути єдині.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ
КиМУ КиМУ КиМУ