ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У КиМУ

Як визначитись із майбутньою спеціальністю та обрати хороший вуз для її здобуття? Звичайно, що перший крок – це завітати на Дні відкритих дверей до КиМУ.

Упродовж вересня 2014 року абітурієнти шкіл міста Києва та Київської області стали учасниками Днів відкритих дверей, під час яких мали змогу ознайомитися зі специфікою та перевагами здобуття фахової освіти з 26 спеціальностей у Київському міжнародному університеті та Коледжі КиМУ, правилами прийому на підготовче відділення КиМУ.

27 вересня 2014 року близько 100 абітурієнтів і слухачів підготовчого відділення взяли участь у традиційній зустрічі з керівниками структурних підрозділів університету. Зустріч відкрила проректор з питань довузівської підготовки, проф. Рудаківська С.В., після чого прозвучав гімн України, який виконувався працівниками Посольства США в Україні на 17 мовах світу. Світлана Вікторівна знайомила абітурієнтів із перевагами навчання в КиМУ, звернула особливу увагу на нові спеціальності, відкриті цього року в Коледжі (фармація, будівництво, акторське мистецтво), підготовчі курси, які здійснюють якісну підготовку старшокласників до ЗНО та дають право на пільговий вступ і знижку в оплаті за навчання.

Багаторічна практика показує, що в цілому випускники підготовчого відділення краще підготовлені до навчання у вузі, ніж звичайні абітурієнти. Цьому сприяє професійний викладацький склад, новітні методики навчання та індивідуальний підхід до кожного учня.

З особливостями підготовки фахівців у Київському міжнародному університеті, програмами подвійних дипломів присутніх інформували проректор з навчально-виховної роботи, професор Данченко Т.В., директор Ін-ту психології та соціально-політичних наук, професор Пилипенко О.І., директор Ін-ту журналістики, професор Кривошея Г.П., заступник директора Коледжу, доцент Самойлов О.Ф., завідувач кафедри економіки та менеджменту, доцент Мягкова О.В., керівник Центру інформації та міжнародних зв’язків, доцент Чучковська О.М., викладачі Долбіна В.К., Щудла Н.М.

Дні відкритих дверей залишили в гостей КиМУ приємні враження від університету ще й завдяки комп’ютерній презентації, демонстрації студентської програми «Студентський квиток», музичним вітанням від студентки театрального відділення Кудряшової Наталії, екскурсії по навчальному корпусу, під час якої були відвідані лабораторії і кабінети, що відповідають усім сучасним вимогам (навчальна телестудія, судова аудиторія – Центр міжнародного права, кабінет відео- та телемостів, криміналістичний полігон, лінгафонні та комп’ютерні кабінети, читальна та спортивна зали та ін.).

Абітурієнти отримали відповіді на всі запитання, які їх цікавили, а саме:

• Чи диплом державного зразка отримують випускники цього навчального закладу?
  • Який конкурс був минулого року?
  • Яка ситуація з військовою кафедрою та відстрочкою від армії?
  • Чи є можливість подати документи на вступ одразу на декілька спеціальностей?
  • Чи можливе навчання на кількох факультетах одночасно?
  • Чи є можливість отримати подвійний диплом – КиМУ та європейського вишу?
  • Які умови оплати за навчання?
  • Який прохідний бал сертифіката і як враховуються результати зовнішнього оцінювання? та інші.

Упевнені, що це дозволить старшокласникам зробити правильний профорієнтаційний вибір і зорієнтуватися серед розмаїття ВНЗ України.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ