ХІV Всеукраїнська олімпіада з базових дисциплін

В межах програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті» в 2013-2014 н.р. у Київському міжнародному університеті пройшла ХІV Всеукраїнська олімпіада з базових дисциплін (українська, іноземна мови, історія України, всесвітня історія, математика, біологія, географія, фізика, хімія) серед учнів 7-11 класів.

Олімпіада, яка щороку проводиться в Київському міжнародному університеті, збирає багато охочих взяти участь, тому не обмежується лише одним туром. Так, після I туру 30 листопада 2013 року, в якому взяли участь понад 518 старшокласників з 50 шкіл міст Києва, Комсомольська (Полтавська обл.), Красноперекопська (АР Крим) та Київської області., 22 березня 2014 року було проведено II тур Олімпіади, що в значній мірі дало змогу учням зі всієї України проявити власні здібності й знання та вибороти призові місця, які дають суттєві знижки в оплаті за навчання в Коледжі та Університеті.

Вітаємо переможців з досягнутими високими результатами та запрошуємо на навчання до Київського міжнародного університету!