Професійний медіатур «Новомедіа» київськими вишами

Асоціація журналістів, видавців і мовців «Новомедіа», всеукраїнська громадська організація, заснована 2004 року за ініціативи журналіста Руслана Кухарчука, об’єднує журналістів та інших творчих представників засобів масової інформації. Це об'єднання людей, основане на духовній єдності та професійних інтересах і метою діяльності якого є затвердження християнської етики в суспільстві через засоби масової інформації.

З нагоди свого 10-річчя та видання посібника «НОВИЙ ЖУРНАЛІСТ. Як оволодіти медіапрофесією» Асоціація «Новомедіа» відвідала 23 навчальні заклади у 18 містах України.

У межах медіатуру представники команди «Новомедіа» гостювали у студентів київських вишів, зокрема, 28 лютого – в Інституті журналістики Київського міжнародного університету.

Детальний звіт про результати медіатуру можна знайти на сайті Асоціації: www.novomedia.ua