ІНТЕРНЕТ-ЖУРНАЛІСТИКА: ПОРАДИ ПРОФЕСІОНАЛІВ

Поради і настанови досвідчених журналістів-практиків є одним із основних аспектів підготовки професійних журналістів в Інституті журналістики КиМУ (директор – професор Зикун Н.І. ). 28 лютого 2014 року студенти Інституту та Коледжу КиМУ (спеціальність: видавнича справа та редагування) мали змогу дізнатись про особливості інтернет-журналістики, спілкуючись із головою Асоціації журналістів, видавців і мовців «Новомедіа» Русланом Кухарчуком і журналістом Нового каналу Олександром Джусуповим.

Асоціація «Новомедіа» – це всеукраїнська громадська журналістська організація, заснована 2004 року за ініціативи журналіста Руслана Кухарчука, який у різний час працював випусковим редактором, ведучим, головним редактором на телеканалах НТН, СITI, TVI та ін.

Визначаючи основні переваги інтернет-видань, пан Руслан дав студентам низку цінних настанов, зокрема порадив: «Пишіть якомога більше, адже інтернет-видання – це зручний майданчик для того, щоб увійти в професію та заявити про себе».

Гість представив також посібник «Новий журналіст», де студенти зможуть знайти для себе ще більше корисної інформації.

Власним досвідом поділився й телеведучий Олександр Джусупов, який не перший рік працює в медіасфері і радить студентам якомога більше практикувати, бути активними і динамічними. Пан Олександр розповів про проекти Нового каналу, у яких постійно проходять стажування студенти-журналісти, і запросив студентів КиМУ також активно долучатись до цього процесу.

Насамкінець, відповідаючи на запитання студентів, гості порадили майбутнім колегам використовувати більше вільного часу для розширення знань у різних сферах, адже хороший журналіст – обізнаний журналіст.

КиМУ КиМУ КиМУ