Майстер-клас журналіста Руслана Кухарчука

20 жовтня 2014 року відбулася зустріч студентів-журналістів Київського міжнародного університету з Русланом Кухарчуком, відомим спікером Асоціації журналістів, видавців і мовців «Новомедіа».

Як стати успішним менеджером у медіапросторі? Який має бути проект рекламної кампанії? Зрештою, як стати відомим журналістом? – навколо цих питань точилась розмова з майбутніми журналістами. Досвідчений журналіст, організатор багатьох медіапроектів поділився своїм багатим досвідом менеджерської діяльності.

Лейтмотивом майстер-класу були міркування щодо професійних якостей майбутнього журналіста: ініціатива, уміння формувати цікаві ідеї, наполегливість у їх реалізації. Особистий досвід спікера в запровадженні багатьох медіапроектів у пресі, на телебаченні, цікаві ідеї, пропозиції, прогнози у формуванні національного інформаційного простору – ці та інші питання жваво обговорювались на майстер-класі. Студенти Шевченко Вікторія, Рибаєва Діана та Кострова Богдана цікавились проблемами кар’єрного зростання в журналістиці, стилями керівництва редакційним колективом, пошуками дієвих шляхів рекламної діяльності.

«Кілька років тому я був у Київському міжнародному університеті. Зміни, які відбулись у вашому навчальному закладі за останні роки, вражаючі. Світлі, просторі аудиторії, сучасне технічне обладнання, організація навчального процесу, творча робота в студентських колективах, та й, зрештою, дисципліна в проведенні занять – усе це свідчить про те, що Київський міжнародний університет є провідним навчальним закладом не тільки в Україні, а й у Європі, студенти справили найприємніше враження», – не міг приховати своє захоплення Руслан Кухарчук.

КиМУ КиМУ

Фото Рибаєвої Діани (журналістика, II курс).