«Передноворічна ворожба» – вистава студентів спеціальності «Кіно-, телемистецтво»

Відсвяткувавши День Святого Миколая, студенти ІІ-го курсу спеціальності «Кіно-,телемистецтво» КиМУ, стали готуватись до Новорічних свят і 22 грудня 2014 року, вирішивши стати чарівниками, відкрити завісу магічної кухні, створити святковий настрій, представили виставу «Передноворічна ворожба». Організатор заходу – кафедра кіно-, телемистецтва КиМУ (професор М.О. Мироненко).

Перед початком вистави усіх присутніх на заході студентів, викладачів привітав президент університету, професор Хачатурян Х.В., який побажав усім здійснення найзаповітніших мрій і попробувати всім разом стати чарівниками.

А враховуючи те, що студенти ще не чарівники, а тільки вчаться, то оцінювало їх чаклунство журі у складі:

• Данченко Т.В. – проректор з навчально-виховної роботи, к.ю.н., професор;
  • Ушаков Ю.А – викладач кафедри театрального мистецтва;
  • Глуцька А.І. – викладач кафедри української і світової культури та літератур.
  • Порожна С.Г. – викладач кафедри кіно-, телемистецтва.

У Протягом вистави на сцені відбувались справжні чудеса магії, а саме: перед глядачами зі своїми піснями з'являлись зірки української та російської естради Людмила Гурченко, Тетяна Буланова, Потап і Настя Каменських, Ірина Муравйова, Наталія Корольова, Валентина Толкунова, Валерій Золотухін, Людмила Сєнчина, у яких перевтілилися студенти як зовні так і манерою виконання їх хітів. Марія Прядко, Денис Потапов, Анжеліка Аабрамян, Олександра Башкетова, Анастасія Погорєлова, Діана Скалій, Владислав Ус, Катерина Рагуліна, Анна Винник та Елла Гавриленко талановито створили прекрасні сценічні образи, виконуючи сцени із фільмів «З легким паром», «Карнавал», «Жорстокий романс», «Летючий корабль», «Вокзал на двох», м/ф «Зима в Простоквашино», «Чебурашка» чому сприяли не тільки вокальні дані, а і, аутентичний до оригіналів, вигляд молодих акторів.

За результатами голосування журі перемогла Елла Гавриленко, майстерно виступивши і чітко передавши всі емоції, рухи та жести Людмили Гурченко.

Всі виступи супроводжувались аплодисментами, які і стали підтвердженням того, що казковий передноворічний настрій вдалось нашим артистам створити.

З наступаючим Новим 2015 роком та Різдвом Христовим! Нехай казка в новорічну ніч буде з вами віч-на-віч!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ