Семінар освітян «Основні поняття та моделі антикризового менеджменту»

Відповідно до рішення Колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА від 12 березня 2014 року щодо стабілізації соціально-психологічного клімату в навчальних закладах Києва та плану заходів Святошинського управління освіти м. Києва (нач. - Корбецький М.Б.) у Київському міжнародному університеті 16 квітня 2014 року відбувся семінар керівників навчальних закладів Святошинського району на тему: «Основні поняття та моделі антикризового менеджменту».

Мета семінару: надання науково-методичної допомоги, ознайомлення з моделями, концепцією антикризового управління та визначення тенденцій її розвитку (автор розробки концепції – доцент Мягкова О.В., канд. наук з держ. упр., завідувач кафедри економіки та менеджменту КиМУ).

Модератор семінару – професор Пилипенко О.І. (директор Інституту психології та соціально-політичних наук КиМУ).

У роботі семінару взяли участь і виступили:

• Гуменна О.М. (директор науково-методичного центру Святошинського управління освіти) акцентувала увагу учасників семінару на першочергових завданнях освітян в умовах напруженої соціально-психологічної ситуації, яка існує нині в країні;
  • Чучковська О.М. (керівник Центру інформації, міжнародних та громадських зв’язків КиМУ) представила пропозиції щодо поглиблення форм співпраці вищої та середньої школи, зокрема, використання високого наукового потенціалу професорсько-викладацького складу університету в проведенні у школах відкритих лекцій, участь у спільних науково-практичних конференціях, можливостей для вчителів шкіл і старшокласників публікацій статей і наукових досліджень у збірниках наукових праць КиМУ, які мають державну реєстрацію. Учасниками семінару було схвально зустрінуте запрошення взяти участь у зустрічі з головою комітету ВР України Гриневич Л.М., яка проходитиме в Київському міжнародному університеті 25 квітня 2014 року на тему «Перспективи розвитку освіти в Україні».

Під час дискусії учасники семінару й науковці КиМУ домовились у майбутньому надавати перевагу практичним заняттям і круглим столам при проведенні подібних зустрічей.

КиМУ КиМУ КиМУ
КиМУ КиМУ