Музично-літературний вечір в інституті журналістики КиМУ

Музично-літературні вечори, організатором яких є викладач кафедри української та світової культури та літератур доцент Глуцька А.І. та студенти спеціальності «Журналістика», завжди викликають інтерес своєю неординарністю як теми, так і постановки.
17 грудня 2014 року глядачі вечора, а саме: директор Інституту журналістики професор Кривошея Г.П., завідувач кафедри соціальної комунікації Шульгіна В.І., викладачі, батьки і студенти, були у захопленні від представленої, так званої «зустрічі у гуртожитку».

Що ж відбувалося у гуртожитку?

Студенти збираються зустрічати Новий рік. Кожен з них різний: ледачий, розумний, гордівливий, зарозумілий, активний, красивий. І кожен переймається особистими меркантильними питаннями, серед них панує байдужість і презирство.

Серед мешканців гуртожитку знайшовся і один зрадник, який допоміг Люциферу пробратися до каміну з метою поцупити молоді душі. Усіх мешканців він занурив у сон, окрім коменданта, з яким обговорював недоліки кожного, в тому числі і самого коменданта. І виявилося, що навіть Люциферу не потрібні такі занедбані, порочні душі, які за нього зробили усю брудну роботу.

Але, коли усі прокинулися, сталося новорічне диво – кожен набув тих позитивних якостей, яких йому бракувало. І серед молоді оселились доброта, турботливість, старанність, працьовитість, дружба..

Протягом усього дійства лунали пісні гуртів «Вперше чую», «Ляпіс Трубецкой», «АукцЫон», «Rammstein», «Валентин Стрикало».

Вечір закінчився аплодисментами, хорошим настроєм і навіть вигуками «Браво» на адресу артистів. Дякуючи організаторам вечора за представлені події у гуртожитку, професор Кривошея Г.П. висловив впевненість у тому, що обрана тема дуже повчальна, протягом життя кожен з нас має працювати над собою, набувати досвід, ставати мудрішим, добрішим, а не сподіватись на новорічні дива. Він також поздоровив усіх з наступаючим Новим 2015 роком, побажав щасливих і веселих Новорічних і Різдвяних свят і та здійснення мрій.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ