Вітання професору Мушкудіані О.Н. від колег і студентів

КиМУ

Викладачі та студенти Київського міжнародного університету щиро вітають доктора філологічних наук, завідувача кафедри української і світової культури та літератур, директора НДІ філології КиМУ, професора Мушкудіані Олександра Нестеровича з присвоєнням йому вченого звання «Академіка Академії наук вищої освіти України».

Олександр Нестерович багато творів присвятив літературно-критичному сприйняттю життєвого й творчого шляху Т.Г. Шевченка, є автором монографії «Симфонія грузинської Шевченкіани», а також навчальних посібників і комплексів: «Сааді»; «Рігведа» й «Авеста»; «Світова література (Схід)»; навчально-методичних комплексів «Література Китаю», «Література Індії», «Література Ірану», «Література Японії». З грузинської на українську мову переклав твори Я. Цуртавелі «Мучеництво цариці Шушанік»; І. Сабанідзе «Мучеництво або Тбілелі»; М. Хонлі «Амірандареджані»; Г. Мерчулі «Житіє Григола Хандзтелі» та з української на грузинську мову твори Т. Шевченка, І. Франка, Лесі Українки, В. Стефаника.

Бажаємо нових творчих здобутків, шановний Олександре Несторовичу, плідної наукової діяльності, невичерпної енергії на освітянській ниві!