УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ В М. МОСКВА

7–9 лютого 2014 року в Московському  державному  університеті (МДУ)  відбулася  щорічна міжнародна науково-практична конференція «Журналистика в 2013 году: регионы в российском медиапространстве» за участі Союзу журналістів Російської Федерації, Національної асоціації дослідників мас-медіа (НАММИ) й Вищої школи журналістики та масових комунікацій Санкт-Петербурзького державного університету. У роботі конференції взяли участь понад 300 експертів з областей і республік Росії, країн СНД та Європи: України, Республіки Білорусь, Придністровської Республіки, Угорщини.

Київський міжнародний університет був представлений на конференції доповіддю директора Інституту журналістики, к.ф.н., професора Зикун Н.І. на тему: «Карикатура в контексті візуалізації сучасних українських ЗМІ».

Програма конференції була дуже насиченою: пленарні засідання, круглі столи, наукові читання, презентації наукових досліджень і нових видань факультету журналістики МДУ, засідання Навчально-методичної ради з журналістики, засідання Національної асоціації дослідників мас-медіа (НАММИ), урочисте нагородження переможців конкурсу журналістів «Панацея».

У виступах учасників конференції звучали підсумки наукової й освітньої діяльності в медійній сфері за минулий рік, а також тенденції й перспективи сучасної журналістської освіти й розвитку медіасфери, встановлювалися професійні й наукові контакти.

КиМУ КиМУ КиМУ