VІІ регіональна конференція старшокласників «Модель ООН: Київ – 2014»

Модель ООН – це не просто конференція і не просто гра! Модель ООН – це завжди щось нове, незабутнє і абсолютно унікальне, адже кожного разу цей проект збирає все більше учасників, які прагнуть поринути у світ політики та дипломатії, ближче ознайомитись з діяльністю ООН шляхом імітації діяльності Генеральної Асамблеї, комітетів та комісій ООН.

Саме для цього майже 200 старшокласників із 24 кращих шкіл столиці зібрались 21-23 березня 2014 року в Міському будинку вчителя на VІІ регіональній конференції старшокласників «Модель ООН: Київ – 2014», яка проходила під гаслом «Майбутнє, якого прагнемо ми».

Ініціатором заходу виступив Київський ліцей бізнесу за сприяння Представництва ООН в Україні, управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, Асоціації керівників шкіл м. Києва, Асоціації приватних закладів освіти м. Києва.

Надати корисні поради, підтримати та оцінити рівень обізнаності учасників у міжнародних питаннях завітали Надзвичайні і Повноважні Посли Грузії та Малайзії, представники посольств іноземних держав, акредитованих в Україні (США, Ізраїль); Міністерства закордонних справ України, Шевченківської в місті Києві районної адміністрації та ін.

Конференції передувала ретельна підготовка команд, адже однією з цілей заходу була розробка спеціальної резолюції щодо бачення молоддю сучасної ситуації в Україні та Європі, яку буде надіслано в штаб-квартиру ООН. Протягом трьох днів конференції учасники намагались знайти вирішення глобальних проблем та конфліктів, зрозуміти особливості світової політики, розвивати власні ораторські, дипломатичні та комунікативні навички.

Київський міжнародний університет, який вже майже 20 років готує фахівців у сфері міжнародних відносин, здатних досягати успіхів та кар’єрних досягнень на дипломатичній ниві, підтримав такий масштабний захід. Так, всебічну допомогу під час підготовки до конференції команді СШ № 197 ім. Д. Луценка, яка є багаторічним партнером університету, надав голова Студентського парламенту КиМУ, студент магістратури відділення політології Алексанян Валерій. Команда, яка під час конференції представляла Сполучені Штати Америки, успішно виступила на церемонії відкриття конференції, а також блискуче відстоювала позиції країни з основних питань під час роботи в комітетах.

Для старшокласників участь у таких заходах – це можливість набути навичок чітко та ґрунтовно аргументувати, відстоювати свою позицію, знаходити компроміси та грамотно складати резолюції щодо вирішення світових проблем, зрозуміти зсередини механізми функціонування міжнародних відносин, визначитись з майбутньою професією.

Вітаємо учасників конференції та зичимо успіхів у подальшій роботі по самовдосконаленню своїх вмінь та знань!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ