Відкрита лекція в СШ №197 ім. Д. Луценка в межах програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті»

Серед безлічі інтелектуальних проектів для школярів незмінною популярністю користується міжнародна освітня гра «Модель ООН», під час якої учні виступають у ролі дипломатів і обговорюють актуальні питання порядку денного ООН. Крім великих регіональних і всеукраїнських етапів гри, усе більше шкіл проводять власні заходи, які сприяють формуванню у школярів комунікативних, політичних і лідерських якостей.

Так, 14–15 травня 2014 року багаторічний партнер Київського міжнародного університету – спеціалізована школа №197 ім. Д. Луценка (директор – Куца С.В.) – провела IV учнівську конференцію «Міні-модель ООН-2014: Майбутнє, якого прагнемо ми», під час якої учасники намагалися знайти розв'язання глобальних проблем і конфліктів, зрозуміти особливості світової політики.

Університет, який уже майже 20 років готує фахівців у сфері міжнародних відносин, надав всебічну підтримку організаторам конференції.

З лекцією на тему «Дипломатія як універсальний засіб міждержавної комунікації» перед учнями школи виступив кандидат історичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин і зовнішньої політики КиМУ Самойлов О.Ф. У короткій доповіді Олексій Федорович визначив основні принципи діяльності будь-якого дипломата – патріотизм, порядність, професіоналізм, звернув особливу увагу на історичні витоки сучасної дипломатичної та консульської служби, а також відповів на численні запитання учнів, які зацікавились професією дипломата і планують пов’язати з нею своє життя.

Без перебільшення можна сказати, що подібні заходи допомагають старшокласникам не лише підвищити власну обізнаність у сфері міжнародних відносин, поліпшити комунікативні навички, а й визначитись із майбутньою професією.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ