Майстер-клас професора Ющука І.П. щодо вступної кампанії — 2015

У межах програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті», «Закону про вищу освіту» та з метою реалізації новітніх освітніх тенденцій, технологій, партнерства педагогів середніх і вищих навчальних закладів Київський міжнародний університет продовжує співпрацю із середніми навчальними закладами міста Києва. Так, 10 грудня 2014 року вчителі та учні 11-х класів (усього 135 осіб) навчальних закладів Святошинського району (СЗШ 40, 55, 96, 140, 185,196,197, 206,230, 287,297, 317) взяли участь у семінарі з таких питань:

• «Особливості вступної кампанії 2015. Програма подвійних дипломів без здачі ЗНО».
  • «Особливості дворівневих тестів з української мови і літератури. ДПА і ЗНО 2015».

З правилами прийому до вишів у 2015 році присутніх ознайомила проректор з довузівської роботи КиМУ, професор Рудаківська С.В., яка детально розповіла про всі нововведення, які стосуються:

• сертифікатів ЗНО, зокрема-про скасування для вступу сертифікатів минулих років;
  • єдиного тесту з української мови як для ЗНО, так і для ДПА;
  • двох рівнів (базовий і поглиблений ) з математики;
  • введення нового поняття «пороговий бал»;
  • нових понять – «конкурсний бал» і «ваговий коефіцієнт»;
  • вимог до вибору предметів;
  • нового поняття «пріоритетність» вибору абітурієнтами вищих навчальних закладів;
  • додаткових конкурсних балів (підготовчі курси, Олімпіади, МАН і т.п.);
  • термінів вступної кампанії -2015 і термінів зарахування;
  • специфіки вступу після 9-го класу в 2015 році;
  • можливостей вступу без ЗНО з отриманням подвійних дипломів Київського міжнародного університету (Україна) та Центрально-Європейського університету (Словаччина).

Випускники шкіл були запрошені долучитися до підготовчих курсів, які дають суттєві переваги при вступі до КиМУ, отримали відповіді на всі питання, які виникли під час презентації Правил прийому до вишів і коледжів 2015 р.

Продовжив семінар професор Ющук І.П. (к.ф.н., мовознавець, перекладач, журналіст, член Національної спілки письменників України, завідувач кафедри слов’янської філології і загального мовознавства Київського міжнародного університету), який акцентував увагу на особливостях дворівневих тестів з української мови і літератури. Іван Пилипович порадив використовувати при підготовці його підручники, зокрема «52 уроки грамотності, 2232 тести», «Довідник для учнів 5-11 класів та абітурієнтів» та «Практикум з правопису і граматики української мови», які містять велику кількість тестів і сприятимуть хорошій підготовці, а також детальніше зупинився на роз’ясненні, що собою може являти сертифікаційна робота ЗНО поглибленого рівня з української мови та літератури.

Дорогі абітурієнти! Головне вірити в себе і реально оцінювати власні можливості, бажаємо успішно здати тест на знання і реалізувати власну мрію!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ