Презентація проекту американського режисера Джеффа Віналла

28 березня 2014 року студенти Інституту журналістики зустрілися з американським режисером, актором і сценаристом Джеффом Віналлом (Jeff Vinall), який вже понад 10 років працює в Голлівуді як актор, режисер, сценарист численних театральних постановок («Генрі V», «Ромео і Джульєтта» В. Шекспіра; «Вишневий сад» А. Чехова та ін).

Це вже друга зустріч Джеффа зі студентами КиМУ. У жовтні минулого року він провів майстер-клас на тему «Особливості написання сценарію до повнометражного голлівудського кінофільму».

Організатори – Інститут журналістики КиМУ (директор – професор Зикун Н.І.); Центр міжнародних зв'язків КиМУ (керівник – професор Самотокін Б.Б.).
Робоча мова зустрічі – англійська.

Цього разу метою зустрічі стала презентація нового проекту на зразок американського The Daily Show, роботу над яким розпочинає Джефф. Провівши багато часу в Україні, він став реальним свідком подій Майдану, міг порівняти подачу однієї і тієї ж інформації різними ЗМІ, зокрема українськими і російськими: «…Проблема в тому, що в США немає альтернативних джерел інформації з України. Основні канали, з яких пересічний американець дізнається про події у вашій країні, це – BBC, CNN, Russia Today. Саме для інформування людей в США та Європі про події в Україні я й створюю цей проект…».

Знаючи, що студенти університету вже не перший рік успішно випускають дві студентських програми «Свіжий погляд» і «Студентський квиток», Джефф запропонував молодшим колегам, які мають досвід монтажу, роботи перед камерою, або просто оригінальні ідеї, взяти участь у роботі над інформаційним шоу розважального формату, в ході якої вони також зможуть здобути новий досвід і зрозуміти західні підходи до журналістики.

За словами гостя, нині, коли увага всього світу прикута до України, не можна сидіти склавши руки, потрібно активно заявити про себе. Тож, чекаємо на перші випуски!

КиМУ КиМУ