ТВОРЧА ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ТЕАТРАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ З ДМИТРОМ ОСКІНИМ ТА ВОЛОДИМИРОМ ШПУДЕЙКОМ

Театральне відділення Київського міжнародного університету – це не просто лекції та семінари, це неповторна атмосфера мистецтва та творчості, поезії й танцю, майстерні видатних митців українського театру та кіно.

В Інституті телебачення, кіно і театру (директор – заслужена артистка України, проф. Ільїна Н.О.) не перший рік працює плеяда майстрів: заслужений діяч мистецтв Кочевенко Ю.В., заслужені артисти України Лимар Л.Д., Роєнко О.О., Бистряков В.Ю., Ширяєва О.Р., Величко В.М.

В поточному навчальному році студенти театрального відділення матимуть змогу навчатись у відомого телеведучого, конферанс’є Дмитра Оскіна та актора, хореографа Володимира Шпудейка, які поповнили колектив Інституту. 10 вересня 2014 року відбулася творча зустріч митців зі студентами, під час якої вони поділились особливостями майбутніх занять і секретами професійної майстерності.

Дмитро Оскін, який нещодавно повернувся зі сходу України, де брав участь в акції «Підтримай своїх», розповів про особливості виступів перед учасниками бойових дій та в зонах конфліктів: «Дуже важливо підготуватись перед виступом, поспілкуватись з тими, перед ким збираєшся виступати, адже будь-яка імпровізація хороша тоді, коли вона підготовлена». Майстер слова підкреслив важливість хорошої поінформованості артиста, його освіченості та обізнаності в різних сферах життя.

Історію заснування джазового танцю, етапи його розвитку видатний український хореограф і актор Володимир Шпудейко активно демонстрував на власному прикладі, ще раз довівши свою високу танцювальну майстерність. За словами хореографа, він довго не наважувався викладати студентам, але тепер він тут, тому що зрозумів, як саме повинен рухатись і танцювати хороший актор.

Наприкінці зустрічі Ніна Олександрівна ще раз звернула увагу студентів на унікальну можливість навчатись у таких визнаних в Україні та закордоном майстрів, відвідуючи не лише заплановані пари, а й факультативні заняття.

КиМУ КиМУ
КиМУ КиМУ КиМУ