Секрети професійної майстерності від відомого тележурналіста Іваненко Валерії

Проведення майстер-класів відомих журналістів зі студентами Інституту журналістики вже стало доброю традицією. 17 жовтня 2014 року до студентської аудиторії завітала генеральний директор «Міжнародного Слов’янського Каналу» Іваненко Валерія. Досвідчений тележурналіст, організатор багатьох проектів в Україні і за кордоном, та й просто цікава людина, Валерія Іваненко щедро ділилася своїм творчим досвідом з майбутніми фахівцями медіапростору.

Досвід Валерії як засновника телеканалу «ТОНІС», реалізатора кількох проектів на телеканалі «Тет-а-Тет», практичні поради в професійному становленні – усе це жваво сприймалось студентами. «Знаєте, про що я подумала після цієї зустрічі?», – відверто ділилася власними враженнями студентка II курсу Павлова Анастасія. – Таких порад не знайдеш у жодному підручнику з журналістики. Такі зустрічі – це джерело творчого натхнення!». Безперечно, поєднання таких майстер-класів зі знаннями, здобутими в стінах КиМУ, стануть хорошою основою для успішної роботи за спеціальністю.

КиМУ КиМУ

Фото Рибаєвої Діани (журналістика, II курс).