Майстер-клас композитора Володимира Бистрякова

23 вересня 2014 року студенти І курсу спеціальності «Театральне мистецтво» та ліцеїсти КиМУ були запрошені на зустріч із відомим українським композитором Володимиром Бистряковим, яку організував Інститут телебачення, кіно і театру (директор – заслужена артистка України Ільїна Н.О.).

Під час зустрічі Володимир Юрійович на численних прикладах із власного досвіду роботи з відомими людьми (А. Пугачовою, М. Караченцовим, В. Леонтьєвим, П. Зібровим) доносив до слухачів сутність викладання акторського співу, метою якого є пошук специфічних індивідуальних особливостей голосу людини і поєднання їх з акторською майстерністю і сценічною мовою. Адже піснею потрібно передавати образ, завойовувати, зачаровувати й утримувати увагу зали. А продуктивній роботі над голосом у великій мірі сприяє робота в студії звукозапису.

Також присутні мали змогу почути від метра естради уривки з його хітів «Куди поїхав цирк», «Леді Гамільтон», із мультфільмів «Аліса в країні чудес» та «Острів скарбів». Студентка IV курсу спеціальності «Театральне мистецтво» Наталія Кудряшова допомогла Володимиру Юрійовичу продемонструвати практичну роботу над виразністю голосу в пісні А. Вертинського «Кокаінетка».

Після закінчення зустрічі слухачі зрозуміли, що в пісні має бути звучання різних тембрів голосу, трансформація виконавця протягом пісні в кілька образів, а несподіване застосування музичних темпів часто справляє вражаючий ефект. А головне – закріпилась упевненість у тому, що цінність актора – у його універсальності.

КиМУ КиМУ КиМУ