Конкурс «Міс КиМУ-2014»

24 березня 2014 року в нічному клубі «Форсаж» пройшов конкурс «Міс КиМУ-2014». За звання першої красуні Університету змагались 4 прекрасні дівчини, які змогли проявити не тільки свою красу, але й ерудицію і талант: Маргарита Штань (I курс Коледжу КиМУ), Валерія Сердюк (I курс, журналістика), Анжеліка Абрамян (I курс, кіно-, телемистецтво) та Влада Гармаш (I курс, фармація).

Упродовж конкурсних виступів дівчата вражали поважне журі не тільки вмінням співати й танцювати, а й тонким почуттям гумору, ерудицією й жіночою грацією. Конкурсантки змогли довести, що краса, розум і талант гармонійно поєднані в кожній з них, адже програма конкурсу була дуже яскравою і насиченою: кілька конкурсних виходів учасниць у розкішних сукнях і народному вбранні, інтелектуальний конкурс, а також художнє виконання танцювальних номерів, які викликали особливі емоції глядацької зали.

Виступи дівчат оцінювали:

• Данченко Т.В. – проректор з навчально-виховної роботи, професор;
  • Судак І.І. – директор Коледжу КиМУ, доцент;
  • Алексанян В. – голова Студентського парламенту КиМУ, студент магістратури спеціальності політологія;
  • Лазоренко М. – переможниця конкурсу «Міс КиМУ-2013», студентка магістратури спеціальності міжнародне право;
  • учасники гурту «Клей Угрюмого».

Теплу атмосферу свята створювали виступи переможниці минулого року Марії Лазоренко, команди КВК КиМУ «Ліга Націй», а також спеціальних гостей – учасників 4-го сезону шоу «X-Фактор», гурту «Клей Угрюмого». Рідні та друзі щиро вболівали за своїх красунь.

За результатами конкурсу почесне звання «Міс КиМУ-2014» було присуджене Анжеліці Абрамян. Друге місце та приз глядацький симпатій отримала Валерія Сердюк, третє місце – Влада Гармаш, а приз «Місс Талант» – Маргарита Штань.

Усі учасниці отримали цінні подарунки від спонсорів конкурсу – магазину подарунків «WOW-Shop», фотостудії «BiFoto» та торгової марки «M4».

Конкурс «Міс КиМУ», який став доброю традицією університету, доводить, що студентки не лише старанно навчаються, а й знаходять час для розвитку власних талантів і вміють бути справжніми леді!
Вітаємо учасниць і переможницю!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ
КиМУ КиМУ КиМУ