Круглий стіл «Україна та Німеччина – студентський діалог заради майбутнього»

14 листопада 2014 року в Інституті лінгвістики Київського міжнародного університету відбувся круглий стіл на тему «Україна та Німеччина – студентський діалог заради майбутнього». Організатор – кафедра германських мов і перекладу (завідувач кафедри – професор Кінщак О.М., доцент Борисенко Ю.А.). Робоча мова круглого столу – німецька.

Учасники круглого столу – студенти ІІ курсу Інституту лінгвістики КиМУ, Українського гуманітарного інституту м. Буча (Київська область) і почесний доцент Гейдельберзького університету п. Норберт Мюллер (Німеччина).

Захід проходив у вигляді обговорення, обміну думками, дискусії на теми щодо спільних кроків студентів України та Німеччини заради європейського майбутнього, відповідальності молоді за майбутнє, впливу студентів на політичний устрій, програм обміну між українськими та німецькими вишами.

Доцент Норберт Мюллер, крім наданої інформації про життя студентів Німеччини, зростання їх ролі в суспільстві, виступав під час круглого столу як мовний коректор, звертаючи увагу студентів на допущені помилки під час спілкування на німецькій мові. На думку пана Мюллера, треба частіше практикувати подібного роду дискусії, обговорення при проведенні конференцій, круглих столів для кращого засвоєння мови. У грудні студенти КиМУ візьмуть участь у конференції за подібним форматом уже на базі Українського гуманітарного інституту.

КиМУ КиМУ КиМУ