Участь у Дні Європи на Кіровоградщині

16 травня 2014 року у Кіровоградській області за сприяння Київського міжнародного університету пройшов фестиваль євроклубів Кіровоградщини «Єврофест–2014», приурочений до Дня Європи в Україні, у якому взяли участь понад 35 євроклубів Кіровоградщини, а також ГО «Полонія», ГО «Нашіте Хора».

У межах фестивалю працювали творчі майстерні, форум-театр, квест, інформаційні та ігрові намети, де молодь могла отримати інформацію про можливості навчання та волонтерства в Європі.

Понад 100 старшокласників, активних учасників та переможців конкурсів Кіровоградського фестивалю «Єврофест-2014» були нагороджені бонусними сертифікатами Київського міжнародного університету, які дають пільги в оплаті за навчання у розмірі 15%.

Вітаємо учасників та переможців фестивалю!