Шановна Раїсо Петрівно!

Від колективу Київського міжнародного університету, його студентів, від себе особисто сердечно вітаю Вас, видатного вченого сучасної України, із прекрасним життєвим ювілеєм!

Ваше життя і діяльність – яскравий приклад відданого служіння науці та народові України. Кандидат історичних наук, професор, неординарний педагог, талановита письменниця і громадський діяч, автор нової течії історичної романістики в українській літературі, автор понад 300 публікацій як у галузі наукових досліджень, так і в галузі літературно-публіцистичної творчості, Лауреат Національної премії ім. Т.Г. Шевченка та Міжнародного академічного рейтингу «Золота Фортуна» – це далеко не весь перелік титулів та звань, які Ви здобули завдяки багаторічній, послідовній та наполегливій праці.

Ваші дослідження з історії України мають заслужене міжнародне визнання, статті про Вашу творчість знайшли відображення у світових енциклопедичних виданнях.

Висловлюємо Вам слова вдячності не лише за безцінну спадщину літературних праць, а й за Ваш внесок у майбутнє України, за 18-річну просвітницьку діяльність, яку Ви здійснюєте в стінах Київського міжнародного університету, власним прикладом та досвідом виховуючи українську молодь, покоління за поколінням, на виправдання постулату: розумна нація починається з освіченої особистості.

Від усієї душі бажаю Вам, шановна Раїсо Петрівно, міцного здоров'я, творчої наснаги, відмінного настрою на многії літа.

З високою повагою,
президент Київського міжнародного університету, проф. Хачатурян Х.В.

КиМУ КиМУ КиМУ