Інтелектуальна гра «Mr. Know All»

У сучасному світі складно переоцінити необхідність вивчення англійської мови. Саме тому інтелектуальний проект Київського міжнародного університету «Mr. Know All» є найпопулярнішим серед старшокласників України. 20 листопада 2014 року стартував перший етап інтелектуального проекту «Mr. Know All» серед старшокласників шкіл Дніпровського району м. Києва. Долучився до участі у проекті Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов Шевченківського району. Актова зала Українського колежу імені В. Сухомлинського, де проходили змагання, зібрала більш як 100 старшокласників, учасників 6 команд та вболівальників.

Вітаємо переможців і учасників гри та запрошуємо на навчання до Київського міжнародного університету!