Інтелектуальний конкурс «Як добре ти знаєш Британію?»

Щороку в третю суботу травня в Україні проводяться різноманітні культурні заходи, присвячені Дню Європи в Україні. Так, 22 травня 2014 року за сприяння Київського міжнародного університету в м. Житомир відбувся інтелектуальний конкурс «Як добре ти знаєш Британію?» серед учнів 10-11 класів середніх навчальних закладів м. Житомир.

Під час трьох конкурсних завдань учасники продемонстрували високий рівень володіння англійською мовою, оригінальність, артистизм. Переможці були нагороджені дипломами І, ІІ та ІІI ступеня, які дають пільги в оплаті навчання в університеті 30%, 20% та 15% відповідно та сертифікатами.

Вітаємо переможців і учасників гри та запрошуємо на навчання до Київського міжнародного університету!