Футбольний матч між викладачами та студентами КиМУ

Завданням Київського міжнародного університету є не тільки підготовка висококваліфікованих дипломованих фахівців, а й виховання здорових, різнобічно розвинених громадян, створення умов для спортивного вдосконалення студентів. Кафедра фізичного виховання, Студентський уряд університету вже мають певний досвід в організації спортивно-масової роботи, організовуючи заняття студентів в секціях з футболу, баскетболу, волейболу, настільного тенісу, шахів.

26 вересня 2014 року відбувся матч між студентами та викладачами КиМУ з футболу. Студентську команду представляли студенти різних спеціальностей та курсів (капітан – Максим Мурга, студент IV курсу Інституту журналістики), а команда викладачів була представлена викладачами спеціальностей міжнародні відносини, міжнародна інформація, будівництво, (капітан – Борисенко Денис Олександрович, викладач факультету будівництва і архітектури).

На футбольному полі зійшлись дві рівні команди, свого роду Досвід проти Молодості. За матчем спостерігало чимало вболівальників, які завзято підтримували обидві сторони. Протистояння виявилось цікавим і досить напруженим, ніхто з команд не хотів віддавати ініціативу в грі, суддя матчу не один раз призначав штрафні удари в ворота як одних, так і інших.

Але, незважаючи на натиск з боку команди викладачів, команда студентів не хотіла так просто здаватись і відповіла забитими м’ячами у ворота суперників і отримала впевнену перемогу. Змагання завершилося нагородженням переможців – команда студентів отримала Кубок переможця, а команда викладачів ? медалі за друге місце.

Вітаємо переможців! Отже, будемо чекати матчу реваншу від команди викладачів КиМУ!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ