Свято Франкофонії в КиМУ з нагоди Нового року

Міжнародний День Франкофонії (Journee Internationale de la francophonie) у Київському міжнародному університеті традиційно святкується навесні, залучаючи шанувальників французької мови, цінностей солідарності та діалогу культур, які вона в собі несе. Це - час конференцій, круглих столів, цікавих зустрічей, презентацій, диспутів на французькій мові.

11 грудня 2014 року, напередодні новорічних свят та пов’язаних з ними чудес, студенти спеціальностей міжнародного права та міжнародної інформації, другою іноземною мовою яких є французька, вирішили порадувати своїх однокурсників театральним дійством за мотивами казки Шарля Перро «Попелюшка» («Cendrillon»). Організатор заходу – кафедра іноземних мов (завідувач – професор Тіменко І.В., викладач – Кравцова М.М.). Поздоровити студентів з наступаючим Новим Роком та побажанням успіху у їх акторських пробах на спектакль завітав і президент університету, професор Х.Хачатурян. Федорова Влада, Карина Конотопець, Паша Давиденко, Мейсар Костянтин – головні герої казки, учасники балу та ведуча Аврам Таїсія протягом півтори години заряджали присутніх хорошим настроєм та позитивними емоціями звучанням романтичної французької мови, виконанням пісень та бальних танців, втіленням цікавих творчих задумів.

Захід закінчився аплодисментами глядачів, нагородженням учасників спектаклю грамотами та дипломами директором Інституту міжнародних відносин КиМУ професором Тіменко І.В, яка ще раз підкреслила, що французька мова сьогодні у світі залишається популярною як мова спілкування, мова демократичних цінностей, дотримання прав людини, миру у світі та культурної різноманітності.

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ