Міжнародні угоди КиМУ з французькими навчальними закладами

Київський міжнародний університет продовжує розвивати міжуніверситетські контакти в галузі освіти і науки з навчальними закладами світу. До існуючих угод з вишами КНР, Іспанії, Італії, Словаччини, Польщі, Росії, Білорусії додалась ще дві угоди, а саме: 22 жовтня 2014 року Київський міжнародний університет підписав Угоди співпраці з розвитку програм обміну студентами, ліцеїстами з метою навчання, мовного стажування, виробничої практики з L’Institut d’Administration des Entreprises (IAE) м. Байонна та Українською школою мистецтв (Французька Республіка). Передбачається також розробка спільних проектів на отримання грантів національних і міжнародних програм, проведення спільних конференцій, а також спільну науково-методичну діяльність у журналах та наукових виданнях, які виходять у Франції.

Угоди передбачають не тільки навчальні, канікулярні курси з вивчення французької мови для старшокласників, а й програми професійного стажування студентів у Франції протягом 8 тижнів зі спеціальностей «менеджмент», «фінанси і кредит», «туризм» і прийом випускників Української школи на навчання до КиМУ з різних напрямів підготовки за результатами державних іспитів без зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Реалізація Угоди – це можливість для ліцеїстів, студентів Київського міжнародного університету отримати новий практичний досвід для успішної майбутньої кар’єри, можливість підвищити свій рівень англійської та французької мов, працювати в міжнародній компанії, познайомитись з багатою французькою культурою.

КиМУ КиМУ КиМУ