Тижні англійської та німецької мов в Інституті лінгвістики КиМУ

«Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина», «Англійська мова – це не лише мова міжнародного спілкування, а й мова різних сфер діяльності» – під цими гаслами пройшли від 14 до 30 квітня 2014 р. тижні англійської та німецької мов – «English, German weeks» – в Інституті лінгвістики Київського міжнародного університету, організатором яких стала кафедра германської філології (завідувач – доцент Ольховська Н.С.).

З кожним роком святкування стає все цікавішим. Не стало винятком і цьогорічне свято, у якому взяли участь студенти І–ІІ курсів, майбутні перекладачі двох іноземних мов, журналісти, актори, які створили мовну атмосферу за допомогою музики, пісень, сценічних постановок англійською та німецькою мовами.

Протягом 14 днів студенти радували і дивували своїх одногрупників і наставників такими постановками:

• 15.04. – театральна постановка «Пітер Пен» студентів І курсу спеціальності «Переклад» (керівник – професор Мірошніченко В.І.);
  • 16.04. – театральна постановка «Острів скарбів» студентів ІІ курсу спеціальності «Переклад» (керівник – професор Мірошніченко В.І.);
  • 17.04. – сценка студентів І курсу спеціальності «Театральне мистецтво» «Візит до лікаря» (керівник – доцент Івашина Т.М.);
  • 18.04. – театральна постановка «Попелюшка» у виконанні студентів ІІ курсу спеціальності «Журналістика» (керівник – викладач Долбіна В.К.).

У заходах тижня німецької мови взяли участь студенти ІІ і ІІІ курсів спеціальності «Переклад». Шанувальники німецької мови могли відвідати такі заходи:

• 23.04. – театральна постановка «Казка про хвору принцесу» студентів ІІ курсу (керівник – доцент Борисенко Ю.А.);
  • 25.04. – конкурс «Найкращий читець» – Шульженко Дарина («Конспект», В. Віктор), Тувєнкова Анна («Рідкісна насолода», В. Віктор), Плотиця Марта («Про любов», Ф. Рюкерт), Манькова Ріма («Місячна ніч», Й. Айхендорф), Рибанок Ірина («Лорелея», Г. Гайне), Байдала Юлія («Я кохав її», О. Пушкін) – керівник Борисенко Ю.А.;
  • 29.04. – вікторина серед студентів ІІІ курсу «Що я знаю про німецькомовні країни», переможець – Савчук Діана.

Усі, хто брав участь у тижнях англійської та німецької мов, отримали незабутні враження та позитивні емоції, а для деяких з них, за словами студентів, здобутий в університеті досвід змінює на краще не лише навички з мов, а й підвищує мотивацію для їх вивчення, розширює творчі та пошукові здібності.

Тижні англійської та німецької мов закінчилися, але ми очікуємо на тиждень французької мови. Так що «свято триває»!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ