Вокально-танцювальне шоу «Дві зірки»

15 травня 2014 року в Київському міжнародному університеті відбулося вокально-танцювальне шоу «Дві зірки», участь у якому взяли 6 пар у складі викладача і студента.

Варто відмітити особливий азарт та інтерес як викладачів, так і студентів до конкурсу-шоу, які більше місяця старанно готувались аби вразити колег і студентів… і таки ВРАЗИЛИ!

Ведучі конкурсу – проректор з навчально-виховної роботи, професор Данченко Тетяна Володимирівна та голова Студентського парламенту КиМУ Валерій Алексанян акцентували увагу на слогані шоу: «Прояви свій талант і стань зіркою КиМУ», – інтригували присутніх сюрпризами та несподіванками, які для них підготували конкурсанти, і презентували журі в складі досвідчених експертів:

• Анатолій Бровій голова журі, проректор Національної музичної академії України ім. П. Чайковського;
  • Юрій Ушаков актор, танцівник, хореограф, багаторазовий переможець міжнародних конкурсів у складі Державного ансамблю українського танцю «Барвіночок»;
  • Ярослав Флокій режисер, головний редактор відділу соціальних і публіцистичних програм Першого національного каналу;
  • Зоя Романович – акторка, ведучий концертмейстер хору «Хрещатик»;

а також учасників шоу в номінації ВОКАЛ:

• Лукашенко А.І., канд. істор. наук, доцент кафедри країнознавства і міжнародного туризму, і Марія Хмелюк, студентка спеціальності «Кіно-,телемистецтво»;
  • Малярчук Т.В., канд. юрид. наук, доцент кафедри кримінального права і процесу, і Сергій Крощенко, студент спеціальності «Театральне мистецтво»;
  • Досенко А.К., канд. наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри соціальних комунікацій, і Тетяна Гудима, студентка спеціальності «Журналістика»;

у номінації ХОРЕОГРАФІЯ:

• Пономар К.М., викладач кафедри міжнародного права, і Шивані Чаухан, студентка спеціальності «Міжнародне право»;
  • Личак І.А., викладач англійської мови, і Єгор Шарай, студент спеціальності «Театральне мистецтво»;
  • Гончаров О.В., викладач кафедри міжнародних економічних відносин, і Аліна Бродська, студентка спеціальності «Театральне мистецтво».

Конкурс відкрили переможці першого сезону шоу «Дві зірки» в номінації ВОКАЛ Глуцька Анастасія Ігорівна та Сокирко Андрій піснею Віктора Цоя «Перемен».

Високий рівень виступів, креативність та оригінальність номерів створили в залі незабутню атмосферу свята, захоплення, виступи сприймалися вболівальниками "на ура".

Визначити переможців було не просто, за результатами оцінок журі Гран-прі конкурсу в номінації «Вокал» виборола пара Малярчук Т.В. – Сергій Крощенко, а в номінації «Хореографія» – пара Личак І.А. – Єгор Шарай.

Усі учасники конкурсу отримали статуетки й дипломи в таких номінаціях:

• «Збереження танцювальної класики» – Личак І.А. – Є. Шарай;
  • «Вокал – те, що треба» – Лукашенко А.І. – М. Хмелюк;
  • «Найромантичніший вокал» – Малярчук Т.В. – С. Крощенко;
  • «Рок-ангели» – Досенко А.К. – Т. Гудима;
  • «Ульотний танец» – Гончаров О.В. – А. Бродська;
  • «Вибух дансемоцій» – Пономар К.М. – Ш. Чаухан.

Вітаємо переможців та учасників другого сезону вокально-танцювального конкурсу «Дві зірки»!
Упевнені, талановиті люди – творчі в усьому. Віримо, що конкурс і в майбутньому збиратиме під своє вітрило нових зірок КиМУ, які вірять у власний талант, мають бажання спробувати себе в новому амплуа, урешті-решт отримати яскраві враження, а шоу «Дві зірки» допоможе їм це зробити!

КиМУ КиМУ
КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ