Літературно-музичний вечір в Інституті журналістики КиМУ

29 жовтня 2014 року з нагоди свята Хеллоуіна відбувся літературно-музичний вечір, організований Глуцькою А.І. – директором навчальної телестудії КиМУ, викладачем кафедри української і світової культури та літератур, із залученням студентів III–IV курсів спеціальностей «Журналістика» та «Кіно-, телемистецтво».

Глядачам були представлені відносини між Україною і Росією, як стосунки між мешканцями різних кімнат одного дому. Їх розділяла ванна кімната, у якій мав оселитися Привид. Він уособлював собою жителів сходу України і бійців АТО, яких ніби не існує, бо мешканці почергово намагаються привласнити ванну. З «української» кімнати постійно зникають речі, які опиняються в сусідній кімнаті під вигуки: «Дім наш!». А ще до української нареченої сватаються німецький і російський женихи, які дарують рукавички і КамАЗ. Проте отримують відмову – наречена хоче вийти з дому, побачити світ, самостійно і без тиску приймати рішення, адже йдеться про її власне життя.

Упродовж вечора лунали пісні гуртів «Ляпис Трубецкой», «Вінтаж», «Вперше чую», а також патріотична авторська пісня А. Глуцької «Україна».

Неважко було зрозуміти лейтмотив вечора: досить сваритись, досить стояти на місці, досить опускатись на коліна. Час підвестись і йти вперед, хоч і тяжко на початку шляху самим активно творити власну долю, адже ми варті нашої спільної мрії!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ