Фестиваль «Діалог держав: партнерство в освіті»

З кожним роком фестиваль творчості, артистизму і таланту «Діалог держав: партнерство в освіті» стає яскравішим та колоритнішим, розкриваючи особливості кожної національної культури, яку представляють школярі.

Багаторічний партнер фестивалю – Київський міжнародний університет – традиційно брав участь у районних конкурсах, переможці яких мають честь представляти свої райони на загальноміському конкурсі-фестивалі «Діалог держав: партнерство в освіті».

Так, 13 березня 2014 року у приміщенні НВК «Домінанта» відбувся конкурс-фестиваль «Діалог держав: партнерство в освіті-2014» серед шкіл Дніпровського району, а в спеціалізованій школі №40 конкурс-фестиваль для школярів Святошинського р-ну м. Києва.

Цьогорічний конкурс, приурочений до Дня Європи в Україні та 200-річчя від Дня народження Тараса Шевченка, проходив під гаслом «Шевченко генієм піднявся над світами».

Вітаємо переможців та учасників конкурсу та запрошуємо на навчання до Київського міжнародного університету!