ХI загальноміський конкурс-фестиваль «Діалог держав: партнерство в освіті»

20 березня 2014 року в Київському палаці дітей та юнацтва пройшов ХI загальноміський конкурс-фестиваль «Діалог держав: партнерство в освіті» під гаслом «Шевченко генієм піднявся над світами», присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка.

Фестиваль проводиться щороку за сприяння Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), управлінь освіти районних у м. Києві держадміністрацій, низки вищих навчальних закладів, зокрема, і Київського міжнародного університету – багаторічного партнера конкурсу. 20 березня підтримати учасників завітали також поважні гості та представники посольств, акредитованих в Україні (Ізраїль, Грузія, Швейцарія), українських представництв за кордоном (Італія), а також міжнародних і громадських організацій.

З кожним роком фестиваль стає все популярнішим, про що свідчить дух змагальності між командами шкіл-учасниць під час районних етапів конкурсу та кількість охочих взяти в ньому участь, а це понад 600 учасників. Цьогоріч у межах фестивалю командам потрібно було не просто представити культуру та особливості тієї чи іншої держави, а й поєднати її у своєму виступі з творчістю Великого Кобзаря.

Оригінальність виступів, артистичність і творчі здібності конкурсантів оцінювало журі, до якого ввійшли представники міжнародних і громадських організацій, навчальних закладів, керівництво ГУОН КМДА, серед членів журі – проректор з навчально-виховної роботи КиМУ, професор Данченко Т.В.

У загальноміському турі взяли участь переможці районних конкурсів-фестивалів міста Києва, демонструючи звичаї, традиції, мистецтво різних країн:

• СШ № 23 (Деснянський район – Польща);
  • Технологічний ліцей «ОРТ» (Дніпровський район – Ізраїль);
  • Вокально-хореографічний ансамбль «Зернятко» (Подільський район – Японія);
  • Гімназія № 153 (Шевченківський район – Росія);
  • СШ № 165 (Голосіївський район – Великобританія);
  • Гімназія східних мов № 1 (Святошинський район – Корея);
  • СШ № 252 (Оболонський район – Польща);
  • Гімназія № 56 (Печерський район – Грузія);
  • Гімназія № 315 (Дарницький район – Швейцарія);
  • Гімназія № 177 (Солом’янський район – Україна).

Відкриваючи конкурс-фестиваль, Павленко О.П. (начальник відділу науки, міжнародних та регіональних зв’язків Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА) привітала учасників і гостей та підкреслила, що цей фестиваль дозволяє не лише залучати велику кількість шкільної молоді до міжнародної освітньої співпраці, а й підвищувати імідж сучасної столичної освіти.

Виступи команд супроводжувалися комп’ютерними презентаціями країн, відеороликами про співпрацю зі школами-партнерами з-за кордону. Присутнім найбільше запам’яталися запальні танці, неповторний вокал, яскраві костюми, а також безсмертні рядки Тараса Шевченка, які пролунали на багатьох мовах світу.

За результатами оцінок журі призові місця розподілилися так:
І місце – Спеціалізована школа № 23;
ІІ місце – Гімназія № 177;
ІІІ місце – Гімназія № 56.

Учасники інших команд здобули перемогу в різних номінаціях.

Традиційно Київський міжнародний університет виступив одним зі спонсорів фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті». Професор Данченко Т.В. висловила подяку організаційному комітету за багаторічну співпрацю, захоплення від виступів команд і нагородила команди-переможців дипломами, які надають пільги в оплаті за навчання у КиМУ – 30%, 20%, 15% відповідно за І, ІІ і ІІІ місце:

І місце – Гімназія № 56;
ІІ місце – Гімназія № 177, СШ № 23;
ІІІ місце – Технологічний ліцей «ОРТ»; Гімназія східних мов № 1; Гімназія № 315.

Дипломи лауреатів фестивалю, які надають знижки в оплаті за навчання в розмірі 10%, отримали команди Гімназії № 153, СШ № 165, СШ № 252, Вокально-хореографічного ансамблю «Зернятко».

Крім того, члени команд Гімназії № 56, Гімназії № 315, Технологічного ліцею одержали сертифікати на відвідання боулінг-клубу.

Вітання членам команд, уболівальникам і викладачам!
Браво, талантам твоїм, Києве!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ