Святкування Дня юриста в Юридичному інституті КиМУ

8 жовтня 2014 року студенти Юридичного інституту Київського міжнародного університету святкували професійне свято – День юриста, своєї майбутньої професії, яка посідає нині ключове місце в процесі державотворення, дає змогу змінити світ, зробити його кращим.

Свято пройшло яскраво, насичене вітаннями наставників, гумором, піснями. Урочисту подію відкрила професор Данченко Т.В. (проректор з навчально-виховної роботи КиМУ, кандидат юридичних наук, в.о. завідувача кафедри кримінального права і процесу), яка акцентувала увагу на тому, що з кожним роком фах юриста стає все престижнішим і нині зростає потреба в юридичних кадрах, яким належить кардинально реформувати правову систему в Україні, і побажала майбутнім фахівцям з гордістю пронести звання юриста через усе життя, успішно реалізувати себе в професії, не втратити віри в справедливість. Цьогорічна вступна кампанія показала досить високий рейтинг Юридичного інституту Київського міжнародного університету.

Трагічні події Майдану та на сході України знайшли відображення в сценарії свята – учасники заходу вшанували пам’ять загиблих за незалежність нашої Батьківщини хвилиною мовчання, а ведуча, студентка І курсу Анжеліка Марущак, виконала пісню «Діти війни».

Крім студентів, до вітань долучився Панченко В.О. - професор кафедри теорії держави і права, адміністративного і фінансового права, який виконав гумореску Е. Дударя «Елексир молодості» й пісню, яку співали учні у XVIII ст. «Ой, ти, дяче, навчений». У Малярчук Т.В. (доцента кафедри кримінального права і процесу) зібралося чимало занотованих смішних відповідей студентів під час проведення семінарських занять, які вона зачитала присутнім, що викликало хвилю сміху. Веселий конкурс і жартівливі «Новини інституту» ще більше сприяли згуртуванню студентів.

Поздоровити студентів, зокрема першокурсників, а також новачків у проведенні свята, завітала випускниця Юридичного інституту Карапетян Світлана, яка протягом кількох років була одним з організатоів багатьох цікавих інститутських заходів.

Кульмінацією свята стало традиційне частування першокурсників кашею – посвята в «однокашники», якому передували добрі й теплі слова директора Юридичного інституту доцента Телестакової А.А., яка зазначила, що бути юристом – це висока честь і водночас величезна відповідальність, адже він стоїть на сторожі захисту прав, свобод громадян і справедливості. Побажала всім мирного неба над головою, добра, успіхів у навчанні.

Тож, з професійним святом Вас, шановні майбутні юристи, святом людей, усе життя яких підпорядковане гаслу «Знати право, служити праву, захищати право»!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ