Святкування Дня студента в Святошинському районі м. Києва

Доброю традицією в Святошинському районі м. Києва стало святкування Міжнародного дня студента та проведення з цієї нагоди мистецьких і спортивних заходів, відзначення найкращих студентів району. Так, у межах цьогорічного Дня студента відбулася низка урочистих подій, організованих за ініціативи студентської молоді управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту району та під патронатом голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Сагайдака І.В.

17 листопада 2014 року з цієї нагоди відбулася зустріч керівництва району зі студентською молоддю у форматі «Відкритий мікрофон» і відзначення найактивніших її представників.

Київський міжнародний університет на зустрічі представляли: проректор з навчально-виховної роботи, професор Данченко Т.В., голова Студентського уряду КиМУ Шевченко Володимир (IV курс, спеціальність «Міжнародні відносини»), Соловйов Денис (ІІ курс магістратури, спеціальність «Міжнародні відносини»), Мурга Максим (IV курс, спеціальність «Журналістика»), Сопіт Ірина (IIІ курс, спеціальність «Театральне мистецтво»), Позняк Ігор (І курс, спеціальність «Право»), Данченко Владислав (IІІ курс Коледжу, спеціальність «Правознавство»), Царалунга Вікторія (II курс Коледжу, спеціальність «Туристичне обслуговування»).

Вітаючи еліту студентства Святошина від імені голови району Іллі Сагайдака, керівник апарату районної адміністрації Пашинський М.В., нагородив подякою голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації кращих представників студентської молоді району. Серед них, за значні здобутки в навчанні, науковій і громадській діяльності, активну участь у громадському житті району та з нагоди Дня студента були нагороджені голова Студентського уряду КиМУ Шевченко Володимир, Соловйов Денис, Сопіт Ірина, Позняк Ігор, а Мурга Максим, Данченко Владислав і Царалунга Вікторія отримали грамоти за вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики в районі. Упродовж зустрічі також були обговорені питання розвитку студентського самоврядування, аматорського мистецтва та культури, популяризації спорту та здорового способу життя серед студентства.

У межах святкування відбулась також низка спортивних заходів. 13 листопада 2014 року в змаганнях за Першість району з баскетболу зійшлися збірні команди п’яти районних вишів, серед них і студентська команда КиМУ. У справжніх баскетбольних баталіях команди намагалися здобути перемогу для свого навчального закладу. За результатами фінального матчу команда нашого університету посіла II місце.

18 листопада програма святкування продовжилась спортивним змаганням з настільного тенісу на базі підліткового клубу «Лідер» Святошинського району. З вітальним словом до учасників і вболівальників змагань звернулись в.о. начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Топал П.М. та головний суддя змагань, майстер спорту з настільного тенісу Шаблиста О.В. Азарт боротьби за перемогу в кожній партії гармонійно поєднувався з майстерністю, тактичною грою любителів малої ракетки з чотирьох навчальних закладів району. Студенти КиМУ Єгор Шарай (ІІІ курс, спеціальність «Театральне мистецтво»), Роман Чухач (ІІІ курс, спеціальність «Театральне мистецтво») і Карина Шляхта (І курс, спеціальність «Право») продемонстрували власні вміння і були нагороджені грамотами в номінації «За волю до перемоги».

Вітаємо студентство зі святом, а переможців – зі здобутими нагородами!
Ви на власному прикладі показуєте, що немає місця песимізму там, де зростає такий потужний кадровий потенціал, активна та цілеспрямована молодь! Бажаємо Вам рухатися в обраному напрямі та вдосконалюватися для підкорення нових висот!

КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ КиМУ